Ziedojums onkoloģisko pacientu psihosociālajai rehabilitācijai: 90006682
Maksa par zvanu: 1.42
Latviešu | English
 

Ziedojumus varat veikt bankā ar parskaitījumu vai savas internetbankas starpniecību

"Dzīvības koka" Interneta mājas lapas veidotāji aicina portāla apmeklētājus izteikt savu viedokli, un iesaistīties diskusijās."

Pirkums

Preces www.percunziedo.lv interneta veikalā ir sadalītas kategorijās. Izvēlaties interesējošo kategoriju lapas augšā.

Kad esat izvēlējies preci, ko vēlētos iegādāties, spiediet pogu “Ielikt grozā” labajā pusē preces attēlam preces detalizētā apraksta lapā. Jūsu pasūtījums tiks pievienots pirkumu grozam. Pirkumu grozu iespējams apskatīt spiežot uz “Pirkumu grozs” pogas lapas augšējā labajā pusē. Lai sāktu pirkuma procedūru, spiediet uz saites "Veikt pirkumu".

Lai iepirktos, Jums nav jāreģistrējas. Reģistrēšanās dod priekšrocību, ka Jums nebūs jāievada sava informācija (vārds, adrese, kontakti) katru reizi iepērkoties.

Lai samaksātu par pirkumu Jums ir jāievada savs vārds, adrese, kontaktinformācija. Pēc tam Jūs redzēsiet kopējo pirkumu un sūtīšanas izmaksu summu. Lūdzu, pārbaudiet informāciju, ja viss kārtībā, nākamajā lapā Jums būs jāievada savas kartes dati, lai norēķinātos par pasūtījumu.

Visi attēli un izmēri ir aptuveni un ir izmantojami tikai kā paskaidrojoša informācija.

Percunziedo.lv nav atbildīga par zaudējumiem, kas Jums radušies pasūtot mūsu produktus.

Tehniski problēmu gadījumā, mūsu komanda centīsies tās risināt cik ātri vien iespējams. Mēs neatbildam par tehnisku problēmu dēļ radušajām neērtībām.

Lai gan mēs strādājam, lai nodrošinātu visas informācijas pareizību un aktualitāti, kļūdas var rasties.


Ja Jums rodas kādi papildus jautājumi, lūdzu, rakstiet mums!