Ziedojums onkoloģisko pacientu psihosociālajai rehabilitācijai: 90006682
Maksa par zvanu: 1.42
Latviešu | English
 

Ziedojumus varat veikt bankā ar parskaitījumu vai savas internetbankas starpniecību

"Dzīvības koka" Interneta mājas lapas veidotāji aicina portāla apmeklētājus izteikt savu viedokli, un iesaistīties diskusijās."

Norēķināšanās

Portālā www.percunziedo.lv par pirkumu iespējams norēķināties, izmantojot šādas maksājumu kartes:

VISA

VISA Electron

MasterCard

Maestro

American Express

Portāls www.percunziedo.lv nodrošina Jūsu sniegtās informācijas drošību.

Visi maksājumi tiek nodrošināti sadarbībā ar First Data Latvia (http://www.firstdata.lv). 128-bit SSL šifrēšanas tehnoloģija tiek izmantota. Pārliecināties par maksājumu drošību varat, redzot slēdzenes simbolu apakšējā labajā stūrī interneta pārlūkā. Veicot maksājumu, Jūsu maksājuma dati tiek pārbaudīti, lai novērstu krāpšanos un svešas kartes izmantošanu. Pārbaudei tiek izmantots First Data Latvia serveris un datu bāze, kā arī kartes izdevējbankas informācija. Kartes datus mēs neredzam un neglabājam.

Portāls www.percunziedo.lv aizsargā Jūsu datus un no Jums saņemto informāciju. Mēs izmantojam informāciju likuma ietvaros.

No Jums tie pieprasīta šāda informācija:

- Vārds, uzvārds

- Adrese

- Telefons

- e-pasts

- pasūtījuma informācija

Šo informāciju mēs izmantojam Jūsu pasūtījuma apstrādei un nosūtīšanai. Adresi mēs izmantojam pasūtījuma nosūtīšanai, telefonu un e-pastu izmantojam, ja ir nepieciešams precizēt Jūsu pasūtījuma informāciju, vai, ja radušās kādas izmaiņas.

Jūsu informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot likumā noteiktos gadījumus.

Atsaucoties uz Privātuma un Elektroniskās komunikācijas (EC Directive) regulām, kas pieņemtas 2003.gadā, www.percunziedo.lv var izmantot Jūsu kontaktinformāciju, lai informētu Jūs par līdzīgiem produktiem.

Ja vēlaties, lai visa informācija par Jums tiktu dzēsta, lūdzu, informējiet mūs par to.